Apartament przejście garncarskie

Apartament Przejście Garncarskie
Standard DeLux

Sypialnia1
Sypialnia9
Salon2
Kuchnia3
Korytarz1
Lazienka1
previous arrow
next arrow
Shadow

Apartament KDRO Przejście Garncarskie położony jest w unikalnym miejscu, co pozwala gościom zakosztować magii wrocławskiego Rynku. Luksusowy apartament znajduje się na pierwszym piętrze zabytkowej, gotyckiej kamienicy. Budynek jest wpisany do rejestru zabytków Wrocławia. Apartament został oddany do użytkowaniu w listopadzie 2019r. Wcześniej został gruntowny remont obejmujący wymianę podłóg wraz z legarami, wymianę wszystkich instalacji oraz został wykończony z użyciem najbardziej luksusowych materiałów.

Wszelkie zabytki wrocławskiego rynku, restauracje, kluby – znajdują się w zasięgu ręki. Ponieważ okna apartamentu wychodzą na wąskie uliczki, które odgradzają środek Rynku od jego płyty głównej – w apartamencie można cieszyć się ciszą i odpocząć po wcześniejszym zwiedzaniu Wrocławia.

Apartament ma powierzchnię 40m2 i jest bardzo przestronny. Apartament jest przeznaczony dla 2 osób. W sypialni znajduje się łóżko kontynentalne o szerokości 160cm z pojedynczym materace, wygodne szafy, półka na walizkę, toaletka, płaski telewizor z dostępem do telewizji kablowej.

Z kolei kuchnia jest wyposażona w zmywarkę, lodówkę, pralkę z suszarkę, komplet zastawy stołowej i garnków. Oczywiście do dyspozycji gości jest czajnik oraz ekspres na kawę. W kuchni znajduje się również wygodny stół do spożywania posiłków.

W łazience znajduje się duża komfortowa kabina prysznicowa, szeroka umywalka z szafką, zabudowana toaleta.

Goście otrzymują kod do apartamentu, za pomocą którego mają dostęp do mieszkania o każdej porze dnia i nocy.

Serdecznie zapraszamy!